На Одещині у червні планують провести земельні торги та продати права оренди 35 земельних ділянок.

  Інвесторам запропонують землі сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 964,7817 гектара.

Виставлені ділянки знаходяться у Болградському, Великомихайлівському, Комінтернівському, Миколаївському, Саратському та Тарутинському районах Одеської області. Стартова загальна вартість ділянок визначена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки землі (при визначеному законодавством рівні не менше 3 %) та становить 2 млн. 099 тис. гривень.

З початку року Головним управління  вже проведено земельні торги, на яких продали 26 прав оренди земельних ділянок загальною площею 1162,79 га. та  поповнили місцеві бюджети майже 2,5 млн. грн.

Встановлена за результатами торгів орендна плата у 3 рази перевищила плату, що вносилась за користування зазначеними земельними ділянками до проведення земельних торгів та середньої орендної плати сільськогосподарських угідь по області.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».