14 червня відбувся виізний прийом громадян   у  Відділі                        Держгеокадастру  в Тарутинському районі  Одеської  області. Прийом проводив заступник       начальника Головного  управління  Сергій  Вербовщук  спільно  з  начальником Відділу Держгеокадастру у Тарутинському районі Одеської області  Сергіем  Деде. В ході прийому фахівці вивчали проблемні питання, з якими звертались громадяни, надавали кваліфіковані роз’яснення обговорювали можливі шляхи вирішення.

Індивідуальний підхід до кожного громадянина та його проблеми надав можливість більш глибоко вивчити питання та знайти рішення в найкоротші терміни.

Найчастіше мешканці району підіймали питання порядку оформлення правовстановлюючих документів на свої земельні ділянки з урахування останніх змін у законодавстві України.

Деякі питання стосувались безпосередньо роботи Відділу, але були й такі, що відносяться не тільки до компетенції органів Держгеокадастру, але і органів місцевого самоврядування або ліцензованих організацій та потребують співпраці та спільної роботи.

Майже всі питання, які  порушували громадяни, вирішувались на місці та щодо них надавались вичерпні роз’яснення і рекомендації відразу. Ті ж проблемні питання, що потребують додаткового часу для з’ясування всіх обставин, були взяті під особистий контроль начальник управління, та по ним надані відповідні доручення до виконання.

Наступним планується провести аналогічний виїзний прийом громадян 05.07.2016 року  у м. Чорноморськ  Одеської області.