7 червня відбувся виїзний прийом громадян у Відділі Держгеокадастру в Ананьївському районі Одеської області. Прийом проводив заступник начальника Головного управління Сергій Вербовщук спільно з начальником Відділу Інною Письменною.

         В ході прийому фахівці вивчали проблемні питання сфери земельних відносин, з якими звертались громадяни, надавали кваліфіковані роз’яснення, обговорювали та пропонували можливі шляхи вирішення згідно чинного законодавства.

         Індивідуальний підхід до кожного громадянина та його проблеми надав можливість більш глибоко вивчити питання та знайти рішення в найкоротші терміни.

         Більшість питаннь стосувались роботи сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є розробниками землевпорядної документації громадян, але були й такі, що відносяться до компетенції органів Держгеокадастру, а також органів місцевого самоврядування та потребують співпраці та спільної роботи.

         Майже по всім питанням, які  20160607_3порушували громадяни, надавались компетентні та вичерпні розяснення на місці. Ті ж проблемні питання, що потребують додаткового часу для з’ясування шляхів вирішення, були взяті під особистий контроль керівника, та по ним надані відповідні доручення до виконання.

         Наступним планується провести виїзний прийом громадян 14 червня 2016 року у смт.Тарутине Одеської області.