30 травня відбулося перше засідання спільної робочої групи з питань децентралізації та доопрацювання перспективного плану формування територій громад Одеської області, в якому прийняв участь член робочої групи – начальник управління Державного земельного кадастру Головного управління Михайло Кузнєцов.

Захід проходив під головуванням співголів робочої групи – голови обласної ради Анатолія Урбанського та керівника апарату облдержадміністрації Вадима Грузина, за участю членів робочої групи – представників апарату обласної ради, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в Одеській області.

На порядку денному розглядалися питання організації процесу об’єднання територіальних громад в Одеській області та безпосередньо план подальшої роботи спільної робочої групи.

Метою робочої групи є підготовка проекту змін до перспективного плану формування територіальних громад Одеської області та подальше його схвалення й затвердження в установленому порядку.

За результатами засідання було затверджено план консультацій з представниками районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад щодо розгляду моделей формування громад, за підсумками яких буде підготовлений оновлений проект перспективного плану формування територій громад Одещини. А також членам робочої групи, відповідно до галузевого спрямування, були наданні доручення щодо підготовки відповідних матеріалів.        Зокрема Головне управління Держгеокадастру в Одеській області відповідатиме за підготовку картографічної основи та графічної частини перспективного плану.