З початку 2022 року землевпорядники Одеської області спрямували до загального фонду державного бюджету 3,276 млн. грн. за надані громадянам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 3,224 млн. грн отримали за надання 25 991 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 41 531,94 тис. грн. надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру. За надання відомостей  з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з картографічної основи державного земельного кадастру (плану) бюджет поповнено на 9750,33 гривень.

Загалом за цей період Головне управління Держгеокадастру в Одеській Області надало населенню 151 565 адмінпослуг, з яких 123 759 надано на безоплатній основі. Надано 16 811 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки. Крім того, було видано 76 587 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі, які також надаються безкоштовно. Було проведено 25 176 державних  реєстрацій земельних ділянок.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

У Одеській області надання адмінпослуг у сфері земельних відносин відбувається через 32 ЦНАПи. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на сайті Головного управління Держгеокадастру у Одеській  області у розділі “Адміністративні послуги”. До відома громадян з 01 березня 2016 року відповідно до Закону України «Про Державний земельний кадастр» змінилися розміри оплати за адміністративні послуги, більш детально ви можете ознайомитись за посиланням  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/888-19