На території Одеської області землевпорядники зарезервували для потреб учасників АТО земельні масиви загальною площею 1195,29 гектара. Ділянки можуть бути використані для ведення садівництва (345,11 га), будівництва житлових будинків (16,68 га) та особистого селянського господарства (850,18 га).

         Фахівці Головного управління та територіальних органів на місцях постійно актуалізують, оновлюють та доповнюють переліки земель. Найбільше гектарів до  резерву включено у Балтському (168,64 га), Ананьївському  (117,3 га) та Ізмаїльському  (102,5 га)  районах області.

         Ознайомитись з інформацією про вільні ділянки, зарезервовані для учасників АТО можливо на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Одеській області у довідковому альбомі-атласі.

Довідково:

         Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

         На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.