21 червня 2016 року відбувся виїзний прийом громадян   у  Відділі Держгеокадастру у Любашівському  районі  Одеської  області. Прийом проводила  перший заступник  начальника Головного  управління Марина   Савченко  спільно  з  начальником Відділу Олександром  Андрусиком. В ході прийому фахівці вивчали проблемні питання, з якими звертались громадяни, надавали кваліфіковані роз’яснення та обговорювали можливі шляхи вирішення.

Мешканців  району здебільшого цікавили  питання оформлення  правовстановлюючих  документів на  земельні ділянки, зокрема порядок отримання наказів про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, а також наказів про затвердження проектів. Одного з громадян прийому цікавив  порядок  включення земельних ділянок до переліку наділів,  які висталяються на земельні  торги.

Майже всі питання, які  порушували громадяни, вирішувались на місці та щодо них надавались вичерпні роз’яснення і рекомендації відразу. Ті ж проблемні питання, що потребують додаткового часу для з’ясування всіх обставин, були взяті під особистий контроль начальник управління, та по ним надані відповідні доручення до виконання.

Наступним планується провести аналогічний виїзний прийом громадян 05.07.2016. року  у м. Чорноморськ  Одеської області.