На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2020 № 1118 «Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» та наказу Держгеокадастру від 24.11.2020 р. № 504 «Про ліквідацію та утворення територіальних органів Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру» з 30 листопада 2020 року Головне управління Держгеокадастру в Одеській області знаходиться у стані ліквідації, як юридичної особи публічного права.

Згідно законодавства у кредиторів з вимогами до Головного управління Держгеокадастру в Одеській області, якщо такі наявні, є термін два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

Наказом Держгеокадастру від 24.11.2020 р. № 504 «Про ліквідацію та утворення територіальних органів Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру» головою комісії з ліквідації Головного управління Держгеокадастру в Одеській області призначено Дмитра Кукола – начальника Головного управління, заступником голови комісії з ліквідації – Ігоря Чернецького – заступника начальника Головного управління.

Головне управління Держгеокадастру в Одеській області буде продовжувати здійснювати свої повноваження та функції до утворення відповідних територіальних органів, як структурних підрозділів апарату Держгеокадастру.