Експертами органів Держгеокадастру в Одеській області, з початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, прийнято до опрацювання з інших областей 90 800 проектів землеустрою.

Слід зазначити, що на сьогодні опрацьовано 90 240 проектів, з яких розглянуто позитивно 63 535, по 26 705 надано відмови у погодженні. На розгляді знаходиться 560 проектів.

В Одеській області кількість працівників у структурних підрозділах Головного управління, які отримали статус експерта становить 42 особи.

Структурними підрозділами Головного управління Держгеокадастру в Одеській області направлено на погодження до інших областей 75 942 проекти із землеустрою, з них опрацьовано 76 322 проекти, з яких 55 791 позитивно, 20 531 надано відмови у погоджені та 620 знаходяться на розгляді.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.