Експертами органів Держгеокадастру в Одеській області, з початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, прийнято до опрацювання з інших областей 106 776 проектів землеустрою.

Слід зазначити, що на сьогодні опрацьовано 106 135 проектів, з яких розглянуто позитивно 74 781, у 31 354 надано відмови у погодженні. На розгляді знаходиться 641 проектів.

В Одеській області кількість працівників у структурних підрозділах Головного управління, які отримали статус експерта становить 37 осіб.

Структурними підрозділами Головного управління Держгеокадастру в Одеській області направлено на погодження до інших областей 92 695 проектів із землеустрою, з них опрацьовано 92 223 проекти, з яких 67 869 позитивно, у 24 354 надано відмови у погоджені та 472 знаходяться на розгляді.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.