Міжнародний день молоді – чудова нагода дізнаватися нове й отримати сучасну, а головне – зрозумілу інформацію про антикорупцію та доброчесність. Де можна навчатися?   NAZK.Study – це навчальна платформа, де кожен зможе пройти безкоштовні онлайн-курси на антикорупційну тематику. Які курси можна пройти? На навчальній платформі розміщені курси та просвітницькі серіали, а саме:

«Антикорупція та доброчесність для всіх» – новий онлайн-курс від Офісу доброчесності НАЗК простою мовою відповість на головні питання, надасть базові знання й корисні інструменти для запобігання корупції та боротьби з нею.

«Впливай – викривай!» – онлайн-курс про те, як правильно повідомляти про корупцію і стати викривачами.

«Звітування партій в Україні і робота е-Реєстру POLITDATA» – онлайн-курс про звітування політичних партій й роботу е-Реєстру POLITDATA.

«Доброчесність онлайн» – освітній мультсеріал, присвячений темі протидії дезінформації та протидії фейкам.

«Доброчесність офлайн: як правильно себе поводити під час війни» – освітній мультсеріал про різновиди вибухонебезпечних предметів і правила поведінки поруч із ними. «Зрозуміло про конфлікт інтересів» – освітній серіал, присвячений темі конфлікту інтересів на публічній службі.

«Путівник доброчесного вчителя» – освітній серіал, що присвячений конкретним ситуаціям зі шкільного життя, що пов’язані з темою доброчесності.

Як користуватися платформою? Усі охочі мають зареєструватися на сайті. Як відбувається навчання? Курси можна проходити у будь-який зручний час з комп’ютера або смартфона. Докладно про навчальну платформу NAZK.Study тут.