З початку 2020 року кадастровими реєстраторами землевпорядної служби Одещини зареєстровано 9858 земельних ділянок.

Найбільше відзначились у Ананьївському районі 1018 ділянок та Овідіопольському районі де відпрацьовано 803 ділянки, Великомихайлівський район відпрацьовано 592 ділянки. Не менш активними є наступні райони області, які зареєстрували: Арцизький – 539, Балтський – 508, Білгород-Дністровський – 487, Роздільнянський – 441, Саратський  – 378.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

Окремо, слід зазначити, що кількість виданих витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку значно більша ніж за аналогічний період в 2018 році. Це говорить про те, що потреби громадян в отриманні відомостей з Державного земельного кадастру зростають, а тому механізм надання такого виду послуг Державними кадастровими реєстраторами постійно удосконалюється та здійснюється на вищому рівні.