З початку 2020 року кадастровими реєстраторами землевпорядної служби Одещини зареєстровано 15700 земельних ділянок.

Найбільше відзначились у Ананьївському районі 1359 ділянок та Арцизькому районі де відпрацьовано 1284 ділянки, Овідіопольський район відпрацьовано 1219 ділянки. Не менш активними є наступні райони області, які зареєстрували: Великомихайлівський – 828, Роздільнянський – 713,  Саратський  – 696, Білгород-Дністровський – 673, Балтський – 628.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

Окремо, слід зазначити, що кількість виданих витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку значно більша ніж за аналогічний період в 2019 році. Це говорить про те, що потреби громадян в отриманні відомостей з Державного земельного кадастру зростають, а тому механізм надання такого виду послуг Державними кадастровими реєстраторами постійно удосконалюється та здійснюється на вищому рівні.