На Одещині з 29 серпня по 2 вересня планують провести земельні торги та продати права оренди  80  земельних ділянок.

   Інвесторам запропонують землі сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 2509,5278 гектара.

   Виставлені на земельні торги ділянки знаходяться на території Ананьївського, Арцизького, Березівського, Білгород-Дністровського, Біляївського, Болградського, Великомихайлівського, Іванівського, Ізмаїльського, Кодимського, Любашівського, Миколаївського, Овідіопольського, Ренійського, Роздільнянського, Савранського, Тарутинського,  Ширяївського районів  Одеської області.

         Стартова річна орендна плата встановлена на рівні  8% від нормативної грошової оцінки землі (при визначеному законодавством рівні не менше 3 %) та становить 5 млн. 121 тис. гривень.

       З початку року Головним управління  активно проводяться земельні торги, на яких уже продано 49 прав оренди земельних ділянок загальною площею 1773,5005 га, внаслідок чого поповнено місцеві бюджети орендною платою у сумі 3 млн. 927 тис. грн.

        Встановлена за результатами торгів орендна плата у 3 рази перевищила плату, що вносилась за користування зазначеними земельними ділянками до проведення земельних торгів та середньої орендної плати сільськогосподарських угідь по області.

Довідково:

          Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

      Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».