04 жовтня 2016 року у м. Болград в приміщенні Відділу Держгеокадастру у Болградському районі Одеської області відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин. Прийом проводив заступник начальника Головного управління Сергій Вербовщук спільно з керівником Відділу Іваном Мєржевим.
Мешканців району здебільшого цікавили питання порядку розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, порядок виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та оформлення присадибної земельної ділянки, а також тонкощі оформлення земельної частки (паю), отриманої у спадок після смерті найближчого родича.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

         За результатами прийому, при необхідності надані відповідні доручення керівнику Відділу Держгеокадастру у Болградському районі, а також спеціалістам Головного управління, які більш детально вивчать підняті питання та запропонують можливі шляхи їх вирішення у найкоротші терміни.

      Виїзні прийоми проходять кожен I, III та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.
Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 18.10.2016. року у м. Татарбунари Одеської області.