З початку 2021 року землевпорядники Одеської області спрямували до загального фонду державного бюджету 5,07 млн. грн. за надані громадянам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 4,51 млн. грн. отримали за надання 39 785  витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 441,76 тис. грн надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру. За здійснення 335 державних експертиз землевпорядної документації бюджет поповнено на 74,16 тис. гривень.

Загалом за цей період Головне управління Держгеокадастру в Одеській Області надало населенню 254 337  адмінпослуг, з яких 211 573 надано на безоплатній основі. Також надано 48 799   витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки. Крім того видано 58 242 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі, які також надаються безкоштовно.  Було проведено 78 811  державні реєстрації земельних ділянок.

 

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

У Одеській області надання адмінпослуг у сфері земельних відносин відбувається через 32 ЦНАПи. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на сайті Головного управління Держгеокадастру у Одеській  області у розділі “Адміністративні послуги”.

До відома громадян з 01 березня 2016 року відповідно до Закону України «Про Державний земельний кадастр» змінилися розміри оплати за адміністративні послуги, більш детально ви можете ознайомитись за посиланням  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/888-19