Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у м. Біляївка в приміщенні Відділу у Біляївському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області. Прийом проводила начальник Головного  управління  Марина Савченко спільно з керівником Відділу Романом Орішичем.

Мешканців району здебільшого цікавили питання щодо порядку оформлення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, а також переоформлення права постійного користування на земельні ділянки.

За результатами прийому надані відповідні доручення, роз’яснення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I, III та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 26.09.2017 року у смт. Велика Михайлівка Одеської області