На сьогодні учасникам АТО надали 1895 дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земель загальною площею 2690,40 гектара.

Звернення військовослужбовців Головне управління розглядає у першочерговому порядку. На Одещині вже виявили бажання отримати землю 2606 учасників антитерористичної операції та членів їх родин. Саме таку кількість заяв від військових отримали у Головному управлінні Держгеокадастру у Одеській області та органах місцевого самоврядування регіону.

Безпосередньо у власність учасники АТО вже отримали  225 земельних ділянок. Їх загальна площа складає 253,83 гектара. Військові також отримали у власність 1353 ділянок (2630,75 га) для ведення особистого селянського господарства. Ще  542 (59,65 га) ділянок відведені для зайняття садівництвом.

Обрати або побачити зображення місця розташування наділів у графічному вигляді по окремих масивах/земельних ділянках Одеської області в розрізі сільських рад можливо на нашому офіційному сайті у вкладці «Інформація для учасників АТО та членів їх сімей»

«Головним  управлінням регулярно проводиться робота щодо визначення нових земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для забезпечення потреб військовослужбовців», — відзначила перший заступник начальника Головного управління Марина Савченко

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.