На Одещині виявили бажання отримати землю 1845 учасників антитерористичної операції та членів їх родин. Саме таку кількість заяв від військових отримали у Головному управлінні Держгеокадастру у Одеській області та органах місцевого самоврядування регіону.

На сьогодні учасникам АТО надали 1331 дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земель загальною площею 1791,1854 гектара.

Безпосередньо у власність учасники АТО вже отримали  138 земельних ділянок. Їх загальна площа складає 142,3785 гектара. Військові також отримали у власність 69 ділянки (136 га) для ведення особистого селянського господарства. Ще  69 (6,38 га) ділянок відведені для зайняття садівництвом.

«Для забезпечення потреб військовослужбовців головним  управлінням постійно проводиться робота щодо визначення нових земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для передачі їх учасникам антитерористичної операції у власність», — відзначила Марина Савченко, перший заступник начальника Головного управління, – « А побачити зображення місця розташування у графічному вигляді можливо на нашому офіційному сайті».

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земель