06 вересня 2016 року у смт. Захарівка в приміщенні Відділу Держгеокадастру у Фрунзівському районі  Одеської області відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин. Прийом проводила  перший заступник  начальника Головного  управління Марина  Савченко  спільно з  начальником Управління Миколою Заболотним.

20160906_112408

      Мешканців  району здебільшого цікавили питання порядку оформлення земельної ділянки під особисте селянське господарство, порядок оформлення кадастрового номера на земельну ділянку, переведення у запас земельної ділянки, як відмерлу спадщину та порядок відведення земельної ділянки у короткострокову оренду на 5 років.

      За результатами прийому, при необхідності були надані відповідні доручення керівнику Відділу Держгеокадастру у Фрунзівському районі, зокрема щодо налагодження взаємодії з організаціями, які безпосередньо розробляють документацію, які більш детально вивчать підняті питання та запропонують можливі шляхи їх вирішення у найкоротші терміни.

20160906_111455

        Подібні виїзні прийоми проходять майже що вівторка, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

       Наступним планується провести аналогічний виїзний прийом громадян 20.09.2016. року у м. Білгород – Дністровський Одеської області.