Головне управління Держгеокадастру у Одеській області інформує громадськість щодо можливості отримання земельних ділянок військовослужбовцями, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції.

        На Одещині вже виявили бажання отримати землю 2459 учасників антитерористичної операції та членів їх родин. Саме таку кількість заяв від військових отримали у Головному управлінні Держгеокадастру у Одеській області та органах місцевого самоврядування регіону. Як наслідок вже було надано 1827 дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земель загальною площею 2581,44 гектара.

           Отже, у разі, якщо військовослужбовець – учасник АТО виявив бажання отримати земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності за межами населеного пункту, то  йому потрібно звернутись до  Головного управління Держгеокадастру в Одеській області із:

  • заявою встановленого зразка;
  • паспортом громадянина України;
  • ідентифікаційним кодом;
  • графічним зображенням бажаного місця розташування земельної ділянки, яке можливо отримати, звернувшись до територіального органу Держгеокадастру в Одеській області за місцем розташування земельної ділянки, або у вкладці – bunner1  (детальна інформація);
  • документом підтверджуючим участь військовослужбовця у антитерористичній операції, завіреним належним чином.

       У Довідковому альбомі-атласі можна побачити зарезервовані земельні ділянки для передачі у власність учасникам антитерористичної операції по окремих масивах/земельних ділянках Одеської області в розрізі сільських рад та обрати за бажанням.

      Якщо ж земельна ділянка знаходиться в  межах населеного пункту, потрібно звертатись до  органу місцевого самоврядування за місцем розташування земельної ділянки.

 Довідково:

       Документи (заява та додатки до неї) подаються до Головного управління за  адресою: 65107, м. Одеса, вул. Канатна, буд. 83, 13 – поверх, каб. 1304, телефон: (0482) 37-84-53.

      Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном Гарячої лінії Головного управління Держгеокадастру в Одеській області: (048) 757-86-50

Графік роботи:  понеділок – четвер з 09.00 до 18.00

           п’ятниця з 09.00 до 16.45.

             Перерва на обід з 13:00 до 14:00.