Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області проведено перевірку дотримання вимог земельного законодавства при використанні земельної ділянки на території Тузлівської сільської ради Татарбунарського району Одеської області.
В результаті перевірки встановлено, що земельна ділянка загальною площею 100 га водного фонду, яка розташована в межах Національного природного парку «Тузлівські лимани», на території Тузлівської сільської ради Татарбунарського району Одеської області (за межами населеного пункту) самовільно зайнята та використовується не за цільовим призначенням, а саме для ведення товарного сільськогосподарського виробництва посадовими особами фермерського господарства.
Постановою заступника Головного державного інспектора у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотриманням вимог законодавства України про охорону земель керівника фермерського господарства притягнуто до адміністративної відповідальності, а саме на  накладено штраф у розмірі, встановленому ст. 53 КУпАП.
Також слід зазначити, що протиправними діями сільськогосподарського підприємства завдано шкоду державі в розмірі понад 6 млн. грн., яка підлягає стягненню до Державного бюджету.
Враховуючи що в діях керівництва фермерського господарства вбачаються ознаки складу злочину передбачених ст. 1971 ККУ, матеріали направлено до правоохоронних органів для прийняття рішення про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань в порядку ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України.