За І півріччя до Головного управління Держгеокадастру в Одеській області надійшло на розгляд 348 документації із землеустрою та документації з оцінки земель.

      За результатами розгляду документації із землеустрою підготовлено    та затверджено 241 висновок державної експертизи землевпорядної документації. Переважну більшість розглянутих документацій складають проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок –  210 та 31 документація з оцінки земель.

  Відповідно до п. 2.7 Методики проведення державної експертизи землевпорядної документації Головним управлінням підготовлено 82 листа про проведення обов’язкової державної експертизи, віднесеної до компетенції Держгеокадастру.

   Фахівці Головного управління досліджують, перевіряють, аналізують та оцінюють об’єкти експертизи на предмет їх відповідності вимогам законодавства. Сама документація перевіряється на  відповідність  встановленим стандартам,  нормам і правилам.

  Довідково:

      Питання державної експертизи землевпорядної документації регулюються Земельним кодексом України, Законом України «Про державну експертизу землевпорядної документації» та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють відносини у сфері державної експертизи.

  З переліком землевпорядної документації, що підлягає обов’язковій експертизі, та умовами її проведення можна ознайомитись на сайті Держгеокадастру.