Експертами органів Держгеокадастру Одеської області, з початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, прийнято до опрацювання з інших областей 53947 проектів землеустрою.

Слід зазначити, що на сьогодні опрацьовано 53685 проектів, з яких розглянуто позитивно 34988, по 18697 надано відмови у погодженні. На розгляді знаходиться 262 проекти.

В Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 30 осіб.

Територіальними органами Держгеокадастру Одеської області направлено на погодження до інших областей 42396 проектів землеустрою, з них опрацьовано 41790 проектів, з яких 29200 позитивно, 12590 надано відмови у погоджені та 606 знаходяться на розгляді.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.