Експертами органів Держгеокадастру Одеської області, з початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, прийнято до опрацювання з інших областей 12757 проектів землеустрою.

Слід зазначити, що на сьогодні опрацьовано 12123 проектів, з яких 63% розглянуто позитивно (7625) та 37% відмовлено (4498). На розгляді знаходяться ще 634 проектів.

У Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 33 особи.

Територіальними органами Держгеокадастру Одеської області направлено на погодження до інших областей 11495 проектів землеустрою, з них опрацьовано 10639 проектів, з яких 7333 позитивно, 3306 відмовлено та 856 знаходяться на розгляді.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.