Експертами органів Держгеокадастру в Одеській області, з початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, прийнято до опрацювання з інших областей 103 431 проекти землеустрою.

Слід зазначити, що на сьогодні опрацьовано 102 815 проектів, з яких розглянуто позитивно 72 496, у 30 319 надано відмови у погодженні. На розгляді знаходиться 616 проектів.

В Одеській області кількість працівників у структурних підрозділах Головного управління, які отримали статус експерта становить 39 осіб.

Структурними підрозділами Головного управління Держгеокадастру в Одеській області направлено на погодження до інших областей 89 430 проекти із землеустрою, з них опрацьовано 88 734 проектів, з яких 65 183 позитивно, у 23 551 надано відмови у погоджені та 696 знаходяться на розгляді.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.