Експертами органів Держгеокадастру в Одеській області, з початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, прийнято до опрацювання з інших областей 81 241 проектів землеустрою.

Слід зазначити, що на сьогодні опрацьовано 80 736 проектів, з яких розглянуто позитивно 55 896, по 24 840 надано відмови у погодженні. На розгляді знаходиться 505 проекти.

В Одеській області кількість працівників у структурних підрозділах Головного управління, які отримали статус експерта становить 43 особи.

Структурними підрозділами Головного управління Держгеокадастру в Одеській області направлено на погодження до інших областей 65 896 проект із землеустрою, з них опрацьовано 65 388 проектів, з яких 47 258 позитивно, 18 130 надано відмови у погоджені та 508 знаходяться на розгляді.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.