Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у смт Любашівка, який проходив в приміщенні Відділу у Любашівському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Прийом проводив перший заступник начальника Головного управління Соловійчук Григорій Русланович спільно з керівником Відділу Береснєвим Євгенієм Сергійовичем.

Мешканців району здебільшого цікавили питання стосовно отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, порядок передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності до земель комунальної власності громади,  а також порядок виправлення помилок у відомостях Державного земельного кадастру.

 

За результатами прийому були надані доручення, роз’яснення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I, III та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 31.01.2020 року у смт Доброслав Одеської області.