Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у м. Березівка, який проходив у приміщенні Відділу у Березівському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Прийом проводив заступник начальника Головного управління Вербовщук Сергій Григорійович спільно з керівником Відділу у Березівському районі Шевченко Павлом Павловичем.

 

Мешканців району здебільшого цікавили питання розпорядження землями сільськогосподарського призначення, які передані у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, а також порядок оформлення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по розпорядженню без зазначення площі.

За результатами прийому були надані доручення, роз’яснення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 04.12.2018 року у смт Овідіополь Одеської області.