Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у м. Рені Одеської області, який проходив у приміщенні Відділу у Ренійському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Прийом проводив заступник начальника Головного управління Вербовщук Сергій Григорійович спільно з в. о. керівника Відділу Поповим Миколою Дмитровичем.

Мешканців району здебільшого цікавили питання стосовно розпорядження землями колишньої колективної власності, отримання в оренду земельної ділянок для риборозведення та порядок оформлення права користування ділянками спільної сумісної власності.

За результатами прийому були надані роз’яснення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України. Виїзні прийоми проходять кожен I, III та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 08.10.2019 року у м. Березівка Одеської області.