Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у м. Біляївка, який проходив в приміщенні Відділу у Біляївському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Прийом проводила начальник Головного управління Савченко Марина Юріївна спільно з керівником Відділу Орішичем Романом Юрійовичем.

Мешканців району здебільшого цікавили питання стосовно виділяння земельних ділянок учасникам АТО, порядок приватизації земельної ділянки під житловим будинком на території Біляївської міської ради, а також порядок отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 

 

 

 

За результатами прийому були надані роз’яснення, доручення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 03.07.2018 року у м. Балта Одеської області.