Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у м. Арциз, який проходив у приміщенні Відділу в Арцизькому районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Прийом проводив заступник начальника Головного управління Вербовщук Сергій Григорійович спільно з керівником Відділу Мягченко Людмилою Адольфівною.

Мешканців району здебільшого цікавили питання отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, а також порядок розпорядження землями колективної власності, по яким скасовані державні акти в судовому порядку.

За результатами прийому були надані роз’яснення, рекомендації та доручення згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I, III та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 02.07.2018 року у м. Татарбунари Одеської області.