Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у смт Іванівка в приміщенні Відділу в Іванівському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області. Прийом проводив заступник начальника Головного управління Сергій Вербовщук спільно з керівником Відділу Олексієм Назарко.

Мешканців району здебільшого цікавили питання щодо порядку отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, отримання земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби.

За результатами прийому були надані відповідні доручення керівнику Відділу в Іванівському районі, а також спеціалістам безпосередньо Головного управління, які більш детально вивчать підняті питання та запропонують можливі шляхи їх вирішення у найкоротші терміни, також надані роз’яснення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I, III та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 07.11.2017 року у смт Любашівка Одеської області.