Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у смт Саврань, який проходив у приміщенні Відділу у Савранському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Прийом проводив заступник начальника Головного управління Вербовщук Сергій Григорійович спільно з керівником Відділу у Савранському районі Лозовим Олександром Івановичем.

Мешканців району здебільшого цікавили питання користування землями сумісного користування колишнього КСП, винесення в натуру земельної частки (паю), отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, а також порядок отримання в оренду земельної ділянки.

 

 

 

 

 

 

За результатами прийому були надані доручення, роз’яснення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 06.11.2018 року у смт Ширяєве Одеської області.