Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у м. Ананьїв, який проходив у приміщенні Відділу в Ананьївському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Прийом проводив перший заступник начальника Головного управління Соловійчук Григорій Русланович спільно з керівником Відділу Письменною Інною Петрівною.

Мешканців району здебільшого цікавили питання отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, порядок оформлення земельної ділянки для ведення фермерського господарства, а також порядок виправлення помилок, які внесенні до Державного земельного кадастру.

За результатами прийому були надані відповідні доручення, роз’яснення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I, III та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 30.10.2019 року у м. Кодима Одеської області.