Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у м. Роздільна, який проходив у приміщенні Відділу у Роздільнянському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Прийом проводив перший заступник начальника Головного управління Соловійчук Григорій Русланович спільно з керівником Відділу Шабро Вікторією Вікторівною.

Мешканців району здебільшого цікавили питання отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, порядок внесення відомостей до Державного земельного кадастру за документацією із землеустрою на особу, яка померла, а також порядок відновлення втрачених документів на право власності.

 

За результатами прийому були надані доручення, роз’яснення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I, III та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 28.05.2019 року у м. Татарбунари Одеської області.