Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у смт Велика Михайлівка, який проходив у приміщенні Міжрайонного управління у Великомихайлівському та Захарівському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області. Прийом проводив перший заступник начальника Головного  управління  Григорій  Соловійчук  спільно  з  в.о. начальника управління – Миколою Заболотним.

Мешканців району цікавили питання щодо порядку оформлення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, а також питання стосовно порушення межових знаків меж землекористувань.

За результатами прийому були надані відповідні роз’яснення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I, ІІ та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 26.11.2019 року у смт Миколаївка Одеської області.