З метою створення необхідних умов для інформування громадян стосовно реформ земельних відносин, гарантування їм прямого діалогу та оперативного вирішення питань, від 27 лютого 2020 року та на постійній основі проводитимуться виїзні прийоми громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру в Одеській області.

12 березня 2020 року відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у с. Плоське Балтського району Одеської області, який проходив у приміщенні Плоськівської сільської ради. Прийом проводив заступник начальника- начальник управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Кривошеєнко Володимир Євгенович.

Мешканців села здебільшого цікавило питання стосовно отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

За результатами прийому були надані роз’яснення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен четвер місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом до сільської ради керівництвом Головного управління заплановано на 19.03.2020 року у с. Демидове Березівського району Одеської області.

З графіком виїзних прийомів до сільських (селищних) рад та об’єднаних територіальних громад можна ознайомитися на нашому офіційному сайті в розділі Громадська приймальна