Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у смт Овідіополь, який проходив у приміщенні Міськрайонного управління в Овідіопольському районі та м. Чорноморську Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Прийом проводила начальник Головного управління Савченко Марина Юріївна спільно з керівником Управління Орішичем Романом Юрійовичем.

Мешканців району здебільшого цікавили питання стосовно оформлення земельних ділянок на території Йосипівської сільської, порядок розпаювання земель фермерського господарства між членами господарства, порядок внесення відомостей до Державного земельного кадастру, а також питання щодо отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

За результатами прийому були надані відповідні роз’яснення, доручення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I, ІІІ та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 18.06.2019 року у м. Подільськ Одеської області.