Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у м. Біляївка, який проходив в приміщенні Відділу у Біляївському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Прийом проводив перший заступник начальника Головного управління Соловійчук Григорій Русланович спільно з заступником керівника Відділу Саракул Наталією Іванівною.

Мешканців району здебільшого цікавили наступні питання: порядок реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі, порядок виправлення помилок у Державному земельному кадастрі, а також порядок оформлення земельних ділянок колишніх сільськогосподарських підприємств колективної власності.

За результатами прийому були надані роз’яснення, доручення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I,ІІІ та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 17.12.2019 року у смт Любашівка Одеської області.