Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у м. Балта, який проходив в приміщенні Відділу у Балтському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Прийом проводила начальник Головного управління Савченко Марина Юріївна спільно з заступником керівника Відділу Слюсаренко Олегом Вікторовичем.

Мешканців району здебільшого цікавили питання щодо порядку розпаювання фермерського господарства, виділення земельних ділянок на території Балтської об’єднаної територіальної громади, а також отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянськогогосподарства.

За результатами прийому були надані відповідні роз’яснення, доручення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 24.07.2018 року у смт Миколаївка Одеської області.