З 1 січня 2019 року кадастровими реєстраторами землевпорядної служби Одещини зареєстровано 1832 земельні ділянки.

Найбільше відзначились у Кілійському районі, де відпрацьовано 148 ділянок та Лиманському районі, де відпрацьовано 135 ділянок. Не менш активними є наступні райони області, які зареєстрували: Саратський – 133, Біляївський – 125, Овідіопольський – 105, Білгород – Дністровський – 103, Подільський – 98.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

Лідируючими районами області, які з початку року надали відомості з Державного земельного кадастру, на сьогодні є: Миколаївський – 470, Любашівський – 412, Овідіопольський- 392 та Біляївський – 350. Але найкращій показник у Білгород – Дністровському районі 525 витягів.

Окремо, слід зазначити, що кількість виданих витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку значно більша ніж за аналогічний період в 2018 році. Це говорить про те, що потреби громадян в отриманні відомостей з Державного земельного кадастру зростають, а тому механізм надання такого виду послуг Державними кадастровими реєстраторами постійно удосконалюється та здійснюється на вищому рівні.