Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у м. Рені в приміщенні Відділу у Ренійському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області. Прийом проводив в.о. начальника Головного  управління  Сергій  Вербовщук  спільно  з  керівником Відділу Оксаною  Бринзою.

      Мешканців району здебільшого цікавили питання присвоєння кадастрового номеру на земельну ділянку, а також порядку оформлення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

20170504_115030

            За результатами прийому, при необхідності надані відповідні доручення керівнику Відділу у Ренійському районі, а також спеціалістам безпосередньо Головного управління, які більш детально вивчать підняті питання та запропонують можливі шляхи їх вирішення у найкоротші терміни.

          Виїзні прийоми проходять кожен I, III та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

          Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 12.05.2017 року у м. Подільськ Одеської області.