Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у м. Ізмаїл в приміщенні Міськрайонного управління в Ізмаїльському районі та м. Ізмаїлі Головного управління Держгеокадастру Одеської області. Прийом проводив заступник начальника Головного  управління  Сергій  Вербовщук  спільно  з  керівником Міськрайонного управління Костянтином  Чумаченко.

Мешканців району здебільшого цікавили питання щодо порядку оформлення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, а  також порядок присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці.

За результатами прийому, при необхідності надані відповідні доручення керівнику Міськрайонного Управління у Ізмаїльському районі та м.Ізмаїлі, а також спеціалістам безпосередньо Головного управління, які більш детально вивчать підняті питання та запропонують можливі шляхи їх вирішення у найкоротші терміни.

Виїзні прийоми проходять кожен I, III та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 22.08.2017 року у м. Кодимі Одеської області.