За дорученням Держгеокадастру з серпня місяця 2015 року керівництвом Головного управління майже щотижня здійснюються особисті виїзні прийоми громадян відповідно до затвердженого графіку.

     За цей період представники Головного управління відвідали всі адміністративні центри та міста обласного значення Одеської області. А деякі навіть двічі. Загалом за рік проведено 38 виїзних прийомів, на яких прийнято 269 громадянин.

       Слід зазначити, що крім виїзних прийомів, 3 дні на тиждень  проводяться прийоми безпосередньо в приміщенні Головного управління.
З 1 січня 2016 року проведено 74 таких прийомів,  де  80-и громадянам надали кваліфіковану допомогу та вичерпні роз’яснення з питань земельних відносин.

      З метою інформування населення про наближення прийому, проводилась всебічна інформаційна компанія та оголошення про проведення виїзного прийому розміщувалися в ЗМІ, а саме через друковані засоби масової інформації та інтернет ресурси, а також висвітлювались на стендах у громадських місцях.

          Крім того згідно доручення Держгеокадастру з червня місяця поточного року виїзні прийоми тепер проводяться і територіальними органами у районах  та містах Одеської області по сільським, селищним радам.

               За цей період  керівниками територіальних органів Держгеокадастру у районах та містах Одеської області проведено 436 особистих прийомів  та прийнято 809 громадян та  123  виїзних прийомів, на яких прийнято 330 громадян.

        Необхідно відзначити, що проведення таких заходів надало змогу громадянам особисто звернутися до керівництва Головного управління безпосередньо у своєму місті або районному центрі при цьому заощаджуючи час та кошти.

          Під час прийомів громадянами найчастіше порушувались такі питання:

  • порядок оформлення земельних ділянок, які знаходяться в оренді;
  • безоплатне виділення земельної ділянки;
  • як скористатися правом на отримання земельної ділянки?
  • присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці;
  • куди звернутися за розробкою документів?
  • порядок включення земельної ділянки на земельні торги;
  • щодо, так званої, 100% накладки земельної ділянки.

           Та інші не менш важливі питання у земельній сфері.

         Більшість питань вирішувались на місці та по них надавались відповідні роз’яснення. Ті ж, які потребували більш детального вивчення, ставились на контроль і вирішувалися у встановлені законодавством терміни.

 Довідково:

         Ознайомитись з графіком особистого прийому громадян керівництвом Головного управління у ІІ півріччі 2016 року ви можете на нашому офіційному сайті у розділі «Громадська приймальня”