Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у м. Арциз в приміщенні Відділу у Арцизькому районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області. Прийом проводила  начальник  Головного  управління  Марина  Савченко  спільно   з  керівником Відділу  Людмилою  Мягченко.

   Мешканців району здебільшого цікавили питання щодо порядку оформлення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, а  також  щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 7 років для сінокосіння та випасання худоби із земель запасу.

        За результатами прийому, при необхідності надані відповідні доручення керівнику Відділу у Арцизькому районі, а також спеціалістам безпосередньо Головного управління, які більш детально вивчать підняті питання та запропонують можливі шляхи їх вирішення у найкоротші терміни.20170704_112301

      Виїзні прийоми проходять кожен I, III та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

         Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на18.07.2017 року у м. Ананьїв Одеської області.