На Одещині виявили бажання отримати землю 2459 учасників антитерористичної операції та членів їх родин. Саме таку кількість заяв від військових отримали у Головному управлінні Держгеокадастру у Одеській області та органах місцевого самоврядування регіону.

         На сьогодні учасникам АТО надали 1827 дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земель загальною площею 2581,44 гектара.

         Безпосередньо у власність учасники АТО вже отримали  192 земельних ділянок. Їх загальна площа складає 216,28 гектара. Військові також отримали у власність 1297 ділянок (2523,13 га) для ведення особистого селянського господарства. Ще  530 (58,29га) ділянок відведені для зайняття садівництвом.

          «Для забезпечення потреб військовослужбовців головним  управлінням постійно проводиться робота щодо визначення нових земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для передачі їх учасникам антитерористичної операції у власність», — відзначила Марина Савченко, перший заступник начальника Головного управління, – «А побачити зображення місця розташування у графічному вигляді можливо на нашому офіційному сайті».

Довідково:

         Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

         На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.