Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у смт Саврань в приміщенні Відділу у Савранському районі Головного управління Держгеокадастру Одеської області. Прийом проводила  начальник  Головного  управління  Марина  Савченко  спільно   з  керівником Відділу  Олександром Лозовим.

      Найчастіше жителів  району цікавили питання порядку оформлення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та можливості отримання частки (паю) після смерті найближчого родича.

          За результатами прийому, при необхідності надані відповідні доручення керівнику Відділу у Савранському районі, а також спеціалістам безпосередньо Головного управління, які більш детально вивчать підняті питання та запропонують можливі шляхи їх вирішення у найкоротші терміни.

      Виїзні прийоми проходять кожен I, III та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й nнадати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

         Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 12.05.2017 року у м. Подільськ Одеської області.