21 липня 2016 року в Одеській обласній раді відбувся семінар на тему «Діяльність центрів надання адміністративних послуг (далі ЦНАП) як інтегрованого офісу та децентралізація повноважень з надання адміністративних послуг». Організаторами заходу виступили Одеська обласна рада, Центр політико-правових реформ у місті Києві, Центр досліджень місцевого самоврядування у місті Львові за фінансової підтримки представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.photo_2016-07-21_15-12-51-670x377

   У заході прийняли участь  фахівці Головного управління, а також керівники та адміністратори центрів надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування, обласної державної адміністрації та об’єднаних територіальних громад області.                                                  Розпочав роботу семінару голова обласної ради Анатолій Урбанський, який зауважив необхідність змін та вдосконалення системи  взаємодії органів влади та населення під час отримання послуг.

        В ході семінару обговорювалися питання щодо вдосконалення діяльності ЦНАП з урахуванням досвіду ЦНАП м. Луцька та Волинської області та взаємовідносини ЦНАП та Центральних органів виконавчої влади (далі ЦОВВ) щодо передачі повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та юридичних осіб – підприємців, фізичних осіб – підприємців, реєстрація місця проживання.

         Не менш жваво обговорювали питання щодо формування рекомендацій і пропозицій щодо поліпшення діяльності ЦНАП і їх взаємовідносин з ЦОВВ.Семінар ЦНАП 20160722_

     В продовж семінару у своїх виступах керівниками ЦНАП Одеської області було відзначено високий рівень організації та налагодженої взаємодії органів Держгеокадастру  Одеської області з ЦНАПами.

       Учасники семінару також відмітили важливість отриманих теоретичних та практичних знань для подальшого вдосконалення діяльності ЦНАПів та підвищення якості обслуговування громадян.