Експертами органів Держгеокадастру Одеської області, з початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, прийнято до опрацювання з інших областей 37303 проектів землеустрою. Слід зазначити, що на сьогодні опрацьовано 36922 проекти, з яких розглянуто позитивно 24135, по 12787 надано відмови у погодженні. На розгляді знаходиться 381 проект.

В Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 29 осіб.

Територіальними органами Держгеокадастру Одеської області направлено на погодження до інших областей 29569 проектів землеустрою, з них опрацьовано 29152 проектів, з яких 20245 позитивно, 8907 надано відмови у погоджені та 417 знаходяться на розгляді.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.